Beebi planeerimine

Kas Sina ja Su partner planeerite beebit?

Daysy teab, millal oled viljastumisvõimelises faasis

Nagu paljudes elusituatsioonides, on õige ajastus väga tähtis. Seda ka munaraku viljastamise puhul. Erinevalt füsioloogilistest faktoritest, mis võivad rasedust ära hoida on kõige tähtsam asi, kas Sina ja Sul partner kohtute õigel ajal. Ainult siis kui oled viljastumisvõimelises faasis, saab raseduse algus olla võimalik. Daysy ning tema äppi DaysyView abil võid jälgida oma tsüklit ning teada, millised ajad on partneriga rasestumise planeerimiseks kõige õigemad!

Kuidas saab Daysy Sinu viljastumisvõimelisi päevi rasestumiseks lihtsalt ja usaldusväärselt määrata

Daysy ja äpp DaysyView, mis on kasutatav nutitelefoniga, säästavad Sind segadusest ja stressist, mis tulevad ette kasutades teisi loomulikke meetodeid raseduse planeerimiseks: Selle asemel, et pidevalt mõelda kalendripäevadele, temperatuuriele, emakakaela limale või hormonaalsele tasemele, vajab Daysy vaid paari sekundit hommikuti. Daysy seltiab igapäevase menstruaaltsükli staatuse välja kiirelt ning näitab, kas oled parasjagu viljastumisvõimelises faasis. Daysy aitab keerukuseta rasedust planeerida ning võimaldab Sul keskenduda rõõmule.

Uuringutega tõestatud edu

Uuringud kinnitavad tsükli jälgimise tähtsust rasestumise õnnestumiseks. Ühes uuringus leiti, et viljastumise tõenäosus ühes tsüklis ühe või rohkema korra kaitsmata vahekorra puhul viljastumisvõimelises perioodis on tervetel paaridel 27.7 %. Selle juures on kõigest iga neljas tsükkel õnnestunud. Viljastumise tõenäosus 1-2 päeva enne ovulatsiooni on kõrgeim 25% juurest. Viljastumise tõenäosus 12 kuu jooksul ajastades vahekordi on 98%*. Lihtsalt öeldes tähendab see, et ajastades vahekordi neljale päevale enne ovulatsiooni suurendad tõenäosust viljastumiseks.

*Colombo B et al. (2000) Daily fecundability: First results from a new database. Demogr Res 2000; 3: 39

Toetudes temperatuurimõõtmisele igal hommikul enne tõusmist ning lugedes sisestatud menstruatsiooniandmeid näitab Daysy kas oled viljastumisvõimeline ehk viljastumine on võimalik (punane) või mitte (roheline). Prognoositavat ovulatsioonipäea näitab Daysy vilkuva punasega:

Vilkuv punane = ovulatsiooni päev

Punane = viljastumisvõimeline/võimalik viljastumine
Sellise lihtsa värvikoodi süsteemiga näed, millistel päevadel peaksid partneriga beebi saamiseks aega võtma.

DaysyView äpp võimaldab infoga kursis olla
DaysyView äpp võimaldab Sul mitte ainult näha möödnud tsüklite infot päevade ja kuude kaupa vaid ka prognoosi viljastumisvõieliste ja viljastumiseni mitte viivate päevade kohta kalendris. Toetudes juba kogutud andmetele näitab DaysyView Sulle ennustust selle kohta milline Sinu tsükkel tulevikus välja näeb. Lisatud on ka emakakaela jälgimise funktsioon, mis aitab veelgi enam viljastumisvõimelisi päevi defineerida.

DaysyView äpiga saad oma tegevut kalendris jäglida. Menstruaaltsükli faaside näitamisele lisaks võid sisestada infot vahekordade kohta ning teisi isikilikke märkmeid, et ajastamine ei oleks enam probleem! Selliselt võid rahulikumalt oma romantilist aega veeta ja beebit planeerida.